Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Seilskute mellom klipper 1913

Olje på lerret
90x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1913

Forstuen.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 60 000