Kunst og Antikviteter på Bergehus

Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Lund, Bernt (1812-1885)
Utsyn over Christiania fra Sinsenbakken 1846

Olje på lerret
82x126
Signert og datert nede på midten: B. Lund 1846.

Påtegnet med tittel på plakett på rammen.
Forstuen.

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 480 000