Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Peterssen, Eilif (1852-1928)
Edvard Grieg 1890

Olje på lerret
67x55
Signert og datert oppe t.v.: EP. -90

Kokkin 310, foto i bokens verkkatalog er speilvendt, se s. 371.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1936, kat.nr. 60.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000