Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Seignac, Guillaume (1870-1924)
Oppvåkningen

Olje på lerret
65x92
Signert nede t.v.: G-Seignac

Påtegnet med tittel på fransk på baksiden, på blindrammen: "Le Réveil".

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 115 000