Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Bratland, Jacob (1859-1906)
Gutt med seilbåt

Olje på lerret
51x67
Signert nede t.v.: Jac. Bratland

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 28 000