Kavli, Arne(1878-1970)
Seilbåt
Olje på lerret
88x80
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 140 000
Olje på lerret
88x80
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering