Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Kavli, Arne (1878-1970)
Seilbåt

Olje på lerret
88x80
Signert nede t.v.: A. Kavli

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 140 000