Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Ransve, Bjørn (1944-)
Harlekin familie med ball

Olje på lerret
162x156
Signert oppe t.h.: Ransve

Påtegnet på baksiden av lerretet: "1. Ber L" (?). Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "P 1983-023". Fra 1983.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000