Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Askevold, Anders (1834-1900)
Ved vanningsstedet 1871

Olje på lerret
42x60
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1871.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 60 000