Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Askevold, Anders (1834-1900)
Forflytning av bølingen 1870

Olje på lerret
56x81
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1870.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 70 000