Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Forflytning av bølingen 1870

Olje på lerret
56x81
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1870.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 70 000