Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Villa Kasbah, senere Bergehus 1900
Olje på lerret
69x99
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1900
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Olje på lerret
69x99
Vurdering
NOK 30 000–50 000