Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Villa Kasbah, senere Bergehus 1900

Olje på lerret
69x99
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1900

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000