Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Enger, Erling (1899-1990)
Byen 1946

Olje på lerret
88x69
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -46-

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av rammen: "Enger Byen".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus 1946, kat.nr. 58 med tittel: "Byen".

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering