Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
Utsyn over Eidvoldsplass mot Slottet 1932

Olje på lerret
88x100
Signert og datert nede t.v.: Sigurd Eriksen 1932

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000