Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Utsyn over Eidvoldsplass mot Slottet 1932
Olje på lerret
88x100
Signert og datert nede t.v.: Sigurd Eriksen 1932
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 75 000
Olje på lerret
88x100
Vurdering