Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra en hage 1916

Olje på lerret
64x67
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -16

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering