Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Alvøen 1889

Olje på lerret
46x64
Signert nede t.v.: Smith-Hald Stedsbestemt og datert nede t.h.: Alvöen Aug 89

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00