Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Gjøglerfamilie (barnebilde) 1904

Olje på lerret
68x67
Signert og datert nede t.v.: Heyerdahl 04

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 107 med tittel: ""Gjøglerfamilie" (barnebillede)".

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 600 000–800 000