Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Gjøglerfamilie (barnebilde) 1904

Olje på lerret
68x67
Signert og datert nede t.v.: Heyerdahl 04

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 107 med tittel: ""Gjøglerfamilie" (barnebillede)".

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00