Munch-Auksjonen 2011

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 19:00

Store sal, Gamle Logen

Munch, Edvard (1863-1944)
Angst

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 330x485 mm Motivet: 265x400 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1916
Woll 514.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000