Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1976

Olje på plate
37x54
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 76

UTSTILT:

Horten og Borre kunstforening, kunstlotteri 1978.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000