Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Placht, Henrik(1973-)
Super II

Olje på lerret
27x21

Signert på baksiden av lerretet: H Placht, samt påtegnet antagelig av kunstneren: "Super II Oil, spra & resin on linnen canvas 27 cm x 21 cm Henrik Placht 2009".

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00