Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Sparre, Victor (1919-2008)
Stjernenatt 1973

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -73

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: ""Stjernenatt" 1973 Victor Sparre".

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000