Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Hunton bruk, Gjøvik 1943

Olje på plate
40x100
Signert og datert nede t.h.: R. Th 43

Signert og påtegnet antagelig av kunstneren på baksiden av rammen: "Udkast til midtre veggfelt "Hunton" bruk Gjøvik Rudolph Thygesen - Oslo".

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000