Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Studie med sauer 1882

Olje på papir, oppklebet på plate
13x24
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gohren 6 Sept 82 HFG

Påtegnet på baksiden av platen: "Serie IV no. 8. "Schafstudie" Hans Gude".

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000