Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Studie med sauer 1882
Olje på papir, oppklebet på plate
13x24
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gohren 6 Sept 82 HFG
Påtegnet på baksiden av platen: "Serie IV no. 8. "Schafstudie" Hans Gude".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000