Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Calmeyer, Jacob Mathias(1802-1883)
Fjellandskap

Olje på papir, oppklebet på plate
20x26
Signert nede t.h.: Jacob Calmeyer

Vurdering

Tilslag NOK 4 000