Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Calmeyer, Jacob (1802-1883)
Fjellandskap

Olje på papir, oppklebet på plate
20x26
Signert nede t.h.: Jacob Calmeyer

Vurdering