Calmeyer, Jacob Mathias(1802-1883)
Fjellandskap
Olje på papir, oppklebet på plate
20x26
Signert nede t.h.: Jacob Calmeyer
Vurdering
Tilslag NOK 4 000
20x26
Vurdering