Diriks, Edvard(1855-1930)
Høstmorgen (Ile de France)
Olje på lerret
54x47
Signert og datert nede t.h.: Diriks 1919
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet. Også påtegnet med annen tittel på baksien av blindrammen: Soldis.
Vurdering
NOK 4 000–5 000
Tilslag NOK 8 500