Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Diriks, Edvard (1855-1930)
Høstmorgen (Ile de France)

Olje på lerret
54x47
Signert og datert nede t.h.: Diriks 1919

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet. Også påtegnet med annen tittel på baksien av blindrammen: Soldis.

Vurdering
NOK 4 000–5 000