Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Urdal, Atle (1913-1988)
Kystlandskap

Olje på lerret
60x120
Signert nede t.h.: Atle Urdal.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering