Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
To figurer 1940

Olje på plate
67x102
Datert og påtegnet nede t.h.: Studie til Fondbildet 1940

Signert og påtegnet med dedikasjon med en senere datering nede t.h.: Til Omar Kvalvig fra HS 1943

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000