Sørensen, Henrik(1882-1962)
To figurer 1940
Olje på plate
67x102
Datert og påtegnet nede t.h.: Studie til Fondbildet 1940
Signert og påtegnet med dedikasjon med en senere datering nede t.h.: Til Omar Kvalvig fra HS 1943
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000