Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Nymoen, Kjell (1937-)
Fløyte og piano 2003

Olje på lerret, oppklebet på plate
100x80
Signert og datert nede t.v.: Kjell Nymoen 2003

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering