Nymoen, Kjell(1937-)
Fløyte og piano 2003
Olje på lerret, oppklebet på plate
100x80
Signert og datert nede t.v.: Kjell Nymoen 2003
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00