Wyller, Sverre(1953-)
Ingen sov
Olje på lerret
75x66
Noe utydelig signert oppe t.h.: S W
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren, på baksiden av lerretet: "Niemandes Schlaf Sverre Wyller Berlin 83".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00