Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Høstlandskap 1883

Olje på mahogniplate
39x57
Signert og datert nede t.v.: N Gustav Wentzel 1883.

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000