Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Kystlandskap

Olje på lerret
54x46
Signert nede t.h.: P. Deberitz

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: 1917 samt påtegnet med annen tittel: "Skogsinteriør".

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000