Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Reitan, Elling(1949-)
Rød jord 1999

Akvarell på papir, montert på lerret
57x77
Signert og datert nede t.h.: Elling Reitan 99

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 22 000