Krefting, Ruth(1900-1987)
Bondeinteriør
Olje på lerret
46x57
Signert nede t.v.: Ruth Krefting
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Olje på lerret
46x57
Vurdering