Lundeby, Alf(1870-1961)
Fra Sjursjøen 1940
Olje på lerret
46x65
Signert, stedsbestemt og datert nede t. h.: Alf Lundeby Sjursjöen 1940
Signert og påtegnet med annen tittel på baksiden, på blindrammen: "Alf Lundeby: Fra Sjursjöfjellet - Lillehammer".
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000