Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Krohn, Julie de Holmberg(1882-1956)
Oppstilling med blomsterkrukke i vindu

Olje på plate
70x55
Signert nede t.h.: J. de H. Krohn

Vurdering

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00