Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Galleriet

Dahl, Hans (1849-1937)
Landskap med tømmerhus

Olje på lerret
37x52
Signert nede t.h.: Hans Dahl

Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000