Dahl, Hans(1849-1937)
Landskap med tømmerhus
Olje på lerret
37x52
Signert nede t.h.: Hans Dahl
Vurdering
Auksjonert mandag 5. desember 2011 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
37x52
Signert nede t.h.: Hans Dahl
Vurdering