Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Landskap med gårdsbruk ved en innsjø

Olje på lerret
72x90
Signert nede t.v.: Bendik Riis

Auksjonert 5. november – 27. november