Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Studie - Mor Juli 1942

Olje på lerret
97x74
Signert nede t.v.: Bendik Riis Datert og påtegnet med tittel nede t.v.: Juli 1942 Studie - Mor

Auksjonert 5. november – 27. november