Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Høyfjellstudie

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Bendik Riis Påtegnet med tittel nede t.v.: Höifjellstudie

Auksjonert 5. november – 27. november