Utstilling 5. november – 27. november 2011
Riis, Bendik(1911-1988)
Kvinneportrett, januar 1943

Olje på plate
46x38
Signert og påtegnet nede t.v.: Bendik Riis. januar.året.1943.

Kunstneren har satt et tommelfingermerke i rødt før signatur og påtegnelse også i rødt.

Vurdering

Auksjonert 5. november – 27. november 2011