Riis, Bendik(1911-1988)
Kvinneportrett, januar 1943
Olje på plate
46x38
Signert og påtegnet nede t.v.: Bendik Riis. januar.året.1943.
Kunstneren har satt et tommelfingermerke i rødt før signatur og påtegnelse også i rødt.
Vurdering
Olje på plate
46x38
Vurdering