Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Fuglene får mat 1959

Olje på plate
50x60
Signert, datert og påtegnet med motto oppe t.v.: Motto: "fuglene.får.Mat-" Dec. 1959 malet.-. af,-. Kunstmaleren Bendik Riis

Auksjonert 5. november – 27. november