Bendik Riis Jubileumsutstilling

Utstilling 5. november – 27. november

Riis, Bendik (1911-1988)
Mor Sørlandet 1943

Olje på plate
33x41
Signert, datert og påtegnet nede t.v.: Bendik Riis juli 1943 Sørlandet Mor ...Miniatür.

Auksjonert 5. november – 27. november