Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Wergeland, Oscar(1844-1910)
Elvefiske

Olje på lerret
52x39
Signert nede t.v.: Osc. Wergeland

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012