Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Wergeland, Oscar (1844-1910)
Elvefiske

Olje på lerret
52x39
Signert nede t.v.: Osc. Wergeland

Auksjonert 10. mars – 25. mars