Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Ulving, Even (1863-1952)
Fiskere i kystlandskap

Olje på lerret
33x53
Signert nede t.h.: E Ulving

Auksjonert 10. mars – 25. mars