Dahl, Hans(1849-1937)
En flørt
Olje på lerret
99x68
Signert nede t.h.: Hans -Dahl. Berlin
Signert og påtegnet antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Hans Dahl Berlin Kurfürsten str. 126. "Er sagt ihr 'was' (Westnorwegen)"".
Vurdering