Askevold, Anders(1834-1900)
Fra en havn i Sognefjorden 1895
Olje på lerret
53x81
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. df. 1895.
Noe utydelig signert og påtegnet med tittel på baksiden, av kunstneren, på blindrammen: "A Askevold Fra ... Sognefjord".
Vurdering