Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1889

Olje på lerret
54x83
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1889.

Auksjonert 10. mars – 25. mars