Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Vår i Sognefjorden 1890

Olje på lerret
62x96
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1890

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen: "Frühling im Sognefjord". Skal være fra Lærdalsfjorden.

Auksjonert 10. mars – 25. mars