Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fra Nærøyfjorden

Olje på lerret
45x46
Signert nede t.v.: A Normann

Auksjonert 10. mars – 25. mars