Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Hansen, Asor (1862-1929)
Interiør Setesdal 1909

Olje på lerret
82x75
Signert og datert nede t.h.: Asor Hansen 1909

Auksjonert 10. mars – 25. mars