Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Salgsutstilling
10. mars – 25. mars 2012
Salgsutstilling
Forrige
29
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Hansen, Asor
(1862-1929)
Interiør Setesdal 1909
Olje på lerret
82x75
Signert og datert nede t.h.: Asor Hansen 1909
Vurdering
Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012