Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Hansen, Asor(1862-1929)
Interiør Setesdal 1909

Olje på lerret
82x75
Signert og datert nede t.h.: Asor Hansen 1909

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012