Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Seilbåter i kystlandskap

Olje på lerret
36x54
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert 10. mars – 25. mars