Salgsutstilling 10. mars – 25. mars 2012
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Seilbåter i kystlandskap

Olje på lerret
36x54
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Vurdering

Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012