Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Salgsutstilling
10. mars – 25. mars 2012
Salgsutstilling
Forrige
28
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Holmboe, Thorolf
(1866-1935)
Seilbåter i kystlandskap
Olje på lerret
36x54
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert 10. mars – 25. mars 2012