Salgsutstilling

Salgsutstilling 10. mars – 25. mars

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Sommerdag, utsyn over Vollen i Asker

Olje på lerret
50x75
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Sommerdag".

Auksjonert 10. mars – 25. mars